Registrujte se do databáze odborníků

Pravidelně vás budeme oslovovat s dotazy do článků pro server Podnikatel.cz. Podílejte se tak na zkvalitnění obsahu významného odborného portálu a zároveň získejte prostor pro zviditelnění. Odhlásit z databáze se můžete kdykoli. P.R. agentury vyplňují položky jménem odpovědného Account Managera. Ten především věnuje pozornost Druhům odbornosti, kde zaškrtne odbornost za všechny své klienty, které zastupuje. Při odpovědích na konkrétní dotazy zajistí Account Manager odpověď dle konkrétního druhu dotazu s uvedením jména, funkce a názvu společnosti zastupovaného klienta.

Redakce serveru Podnikatel.cz si v rámci dotazování vyhrazuje právo zveřejnit pouze vybrané odpovědi a rovněž si vyhrazuje právo vyškrtnout z databáze jakéhokoli registrovaného respondenta bez předchozího upozornění.
* označuje požadovanou
Vyplňte své křestní jméno. P.R. agentury vyplňují jméno svého Account Managera.
Vyplňte své příjmení. P.R. agentury vyplňují jméno svého Account Managera.
Napište, jak vás máme titulovat v článcích za jménem (např. majitel, ředitel, marketingový specialista, odborník na sociální sítě, apod.) P.R. agentury nevypisují, uvádějí až v odpovědích na zaslané konkrétní otázky!
Pokud jste odborník na volné noze, nechte pole prázdné. P.R. agentury zapisují název své P.R. agentury. Pokud jste píárista na volné noze, napište pouze obecnou poznámku přesně v tomto tvaru: Freelance P.R.
Napište svůj platný e-mail. P.R. agentury vypisují kontakt na odpovědného Account Managera.
Napište výhradně mobilní telefon. P.R. agentury uvádějí mobilní telefon na odpovědného Account Managera.
Vložte URL Vašich webových stránek či jiné internetové prezentace, kde si redakce může ověřit Vaši odbornost. P.R. agentury vkládají URL svých webových stránek.
Pokud máte oficiální fotku sebe, vložte, prosím, URL fotky (URL musí končit koncovkou "*.jpg" nebo "*.png"), kde si ji redakce může stáhnout. P.R. agentury nechávají pole prázdné, zajišťují na základě konkrétního požadavku redakce.
Pokud je odpověď ANO, zaškrtněte druhy odbornosti všech vašich klientů, které zastupujete.
Email Marketing Powered by Mailchimp